BAŞKAN GÜZEL MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk ders zilinde kendi mezun olduğu Gümüşgöze İlkokulunu ziyaret etti.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BAŞKAN GÜZEL MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTUBAŞKAN GÜZEL MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU51 0.0 | 0 Oy
BAŞKAN GÜZEL MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Okul Müdür Vekili Barış Körkü ve okul öğrencileri tarafından coşku ile karşılanan Başkan Güzel, ilkokul anılarını yâd ettiği bu özel günde çocuklarla birlikte olmaktan ötürü oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

Okulu ve sınıfları gezerek başarı dileklerinde bulunan Güzel: “2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk zilinde, benim de mezun olduğum Gümüşgöze İlkokulunda öğrencilerimizin heyecanına ortak olmanın mutluluğunu yaşadım. Okul Müdür Vekili Barış Körkü’ye ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyor; tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarı dolu bir yıl diliyorum.” ifadelerine yer verdi.   Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Muhabir Hatice Ekmekçi tarafından hazırlanan BAŞKAN GÜZEL MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU haberi, Hatay Defne Belediye Haberleri hatay ili defne ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 242 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Defne+Belediye+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!