BAŞKAN KİMYECİ DEN KINAMA MESAJI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’da meydana gelen hain terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dilediğini belirtirken, bu alçakça saldırıyı şiddetle kınadığını ifade etti.
BAŞKAN KİMYECİ DEN KINAMA MESAJI
Başkan Kimyeci; “Ankara Kızılay meydanında alçakça düzenlenmiş saldırıdan dolayı yaşadığımız üzüntüyü tarif etmek çok güç. Bu saldırı sonucunda 37 masum vatandaşımız ne yazık ki hayatını kaybetti. 70’ten fazla da yaralının hastanelerde tedavi altında olduğunu öğrendik. Tüm ülkeyi yasa boğan bu korkunç olay bizleri de derinden üzdü. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ediyorum.Ülkemizin milli birlik ve beraberliği hedeflenerek yapılan bu saldırıda hainlerin amaçlarına ulaşamayacaklarına olan inancımı bir kez daha vurgulamak istiyorum. Alçakça saldıranlarla sabrımızı zorlayanlar tıpkı tarihte olduğu gibi emellerine ulaşamayacaklardır.Bu hain ve kalleşçe yapılan terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum." dedi.
BAŞKAN KİMYECİ DEN KINAMA MESAJI haberi 14 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  615 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle