BAŞKAN HACIOĞLU'NUN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Bütün İslam aleminin ve vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tıpkı Peygamber Efendimiz'in (S.A.V) dünyaya ilk gelişi gibi hayırlar getirmesini, geleceğimizi aydınlatmasını diliyorum.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
BAŞKAN HACIOĞLU'NUN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Binlerce yıllık geçmişe uzanan insanlık tarihi boyunca gelen rehberler, peygamberler silsilesinin sonuncusu, barış dini İslam'ı müjdeleyen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'dir. Toplumsal barışı, kardeşliği, adaleti ve eşitliği hedefleyen, çatışma yerine, tüm insanlığın bir arada huzur içerisinde yaşayabilecekleri bir dünya kurmayı öngören Peygamber Efendimiz'i (S.A.V) sevmek ve onu örnek almak, Onun, insanlığın huzuru ve kalıcı mutluluğu için yaptığı çağrıyı günümüze taşıyarak hayatımıza yansıtmak, davranışlarımızı onun örnek ahlakına ve tavsiyelerine göre şekillendirmek önemlidir. Bu düşüncelerle, bir kez daha tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Mehmet HACIOĞLU

Belediye Başkanı

Muhabir Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı tarafından hazırlanan BAŞKAN HACIOĞLU'NUN MEVLİD KANDİLİ MESAJI haberi, Hatay Reyhanlı Belediye Haberleri hatay ili reyhanli ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 162 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Reyhanlı+Belediye+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!