Başkan Savaş Aksaray Mahallesi Sakinlerini Ziyaret Etti

Antakya’da yapılan hizmetleri ve önümüzdeki süreç için planlanan projeleri hergün yaptığı ziyaretlerle hemşehrileriyle paylaşan, vatandaşlarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın dünkü durağı Aksaray Mahallesi idi.

Başkan Savaş Aksaray Mahallesi Sakinlerini Ziyaret Etti

Aksaray Mahalle Muhtarı Burhan Çetin’in ev sahipliğinde gerçekleşene buluşmaya, 40. sokak sakinleri ve mahalle yaşayanları katılım gösterdi.

            Aksaray Mahalle Muhtarı Burhan Çetin mahalle sakinleri adına yaptığı konuşmada; “Mahallemizin altyapısı, parke, asfalt, kaldırım, park ve yeşil alan ihtiyacı, imar kanunu kapsamında yapılan 18.madde uygulaması gibi birçok hizmeti görev süresi boyunca gerçekleştiren, yakın ilgi ve desteklerini yanımızda hissettiğimiz, her fırsatta istek ve taleplerimizi kolaylıkla anlatma, bildirme imkanını bizlere sağlayan Antakya Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’a Aksaray Mahallesi adına teşekkür ediyoruz. Hem Sayın Başkanımıza mahallemize yaptığı güzel hizmetlerden dolayı teşekkür etmek hem de bu vesileyle önümüzdeki süreç için mahalle yaşayanlarımızın isteklerini, dilek ve temennilerini Sayın Başkanımıza iletmek üzere bugün biraraya geldik. Bizlere yaptığı ziyaretten dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, ziyarette Aksaray Mahalle Muhtarı Burhan Çetin’e ve mahalle sakinlerine güzel duygu ve temennilerinden ötürü teşekkür ederken, “Bizler bu hizmetleri sizler teşekkür edesiniz diye yapmıyoruz. Sizden aldığımız vekâleti sizlere hizmet ederek en güzel şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Asıl ben sizlere ev sahipliğinizden, samimiyetinizden, yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ediyorum. Aksaray Mahallemize altyapı, parke, asfalt, kaldırım, park, imar uygulaması gibi birçok hizmet yaptık. Yeterlimi hayır. Eksiklerimiz var. Elbirliğiyle bunları da yapacağız. Geçmişe göre gözle görülür şekilde mahallemizde güzellikler var. Seçim dönemimizde buraya geldiğimizde birçok sokağımız çamurdan, çukurdan geçilmiyordu. 42 aylık görev süremizde 45 mahallemize 1 milyon 250 bin m² parke taşı döşedik. 250 km. altyapı hizmeti gerçekleştirdik. Farklı ortamlarda söylüyorum. Bu rakamlar rekor düzeydedir. Örneğin bu kadar kısa bir zamanda 250 km. altyapı yapmak kolay değil. Buradan Mersin mesafesi kadar altyapı hizmeti yaptık. Aksaray Mahallemizde imar kanunu kapsamında daha önce bazı sokaklarımız için 18.madde uygulaması gerçekleştirmiştik. Mahalle sakinlerimizin, sokak sakinlerimizin aralarında yapacağı istişare ve antlaşmalar sonucu, belediye olarak bizlerde bu taleplere öncülük etmeye, kanunlar kapsamında yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bugün burada bizlere göstermiş olduğunuz misafirperverlikten ve teveccühünüzden ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Başkan Savaş Aksaray Mahallesi Sakinlerini Ziyaret Etti haberi 10 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  11185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Beğendiniz mi?
Okunma
Kategori
Şehir
Bin 500 Suriyeli çocuğa bayram şenliği

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından İdlib kenti kırsalında bin 500 Suriyeli çocuğun katılımıyla bayram etkinliği düzenlendi.

27 Haziran 2017 15:23
Hatay’da kazada hayatını kaybeden 4 kişi toprağa verildi

Hatay’ın Yayladağı ilçesinde otomobil ile çarpışan ve hayatını kaybeden sepetli motosikletteki 4 kişi toprağa verildi.

27 Haziran 2017 14:58
Hatay MHP’de bayramlaşma

MHP Hatay İl Başkanlığınca Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

27 Haziran 2017 14:52
Hatay’da trafik kazası: 4 ölü, 1 yaralı

Hatay’ın Yayladağı ilçesinde otomobil ile çarpışan sepetli motosikletteki 4 kişi öldü, otomobilin sürücüsü yaralandı.

26 Haziran 2017 08:45
Hatay bayramda şehidini uğurladı

Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün Dikilitaş bölgesinde bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan sözleşmeli Piyade Er İsmet Sevinç, İskenderun’da dualar ve gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

25 Haziran 2017 14:09
Hatay’da mezarlıklar doldu taştı

Hatay’da Ramazan Bayramı’nın ilk gününde kılınan bayram namazının ardından mezarlıklara akın eden vatandaşlar hayatını kaybetmiş yakınlarını ziyaret etti.

25 Haziran 2017 09:32
Hatay İskenderun’a şehit ateşi düştü

Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün Dikilitaş bölgesinde saat 05.00 sıralarında bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan Uzman Erbaş İsmet Sevinç’in şehit haberinin verildiği Hatay’ın İskenderun ilçesindeki baba evinde yas var. Şehidin acı haberini askeri yetkililer, İskenderun Buluttepe Mahallesi’nde bulunan dedesi İsmet Sevinç ve kardeşlerine verdi.

24 Haziran 2017 22:16
Eylem hazırlığındaki canlı bombalar etkisiz hale getirildi

Hatay’da yapılan operasyonda, eylem yapmak için Suriye’den Türkiye’ye geçen 5 DEAŞ’lı canlı bomba Hatay’ın Altınözü ilçesinde yakalandı.

24 Haziran 2017 18:12
Canlı bombalar Altınözü ilçesinden giriş yapmış

Hatay sınırında MİT ve güvenlik güçlerinin ortak operasyonu ile yakalanan 5 canlı bombanın Altınözü ilçesinden, kaçak yollarla ülkeye giriş yaptığı öğrenildi.

24 Haziran 2017 17:25
Başkan Seyfi Dingil, şehit ve gazi aileleri ile bayramlaştı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ramazan Bayramı arifesinde ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

24 Haziran 2017 16:18
Hatay’da kazada hayatını kaybeden 4 kişi toprağa verildi

Hatay’ın Yayladağı ilçesinde otomobil ile çarpışan ve hayatını kaybeden sepetli motosikletteki 4 kişi toprağa verildi.

27 Haziran 2017 14:58
Bin 500 Suriyeli çocuğa bayram şenliği

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından İdlib kenti kırsalında bin 500 Suriyeli çocuğun katılımıyla bayram etkinliği düzenlendi.

27 Haziran 2017 15:23
Hatay MHP’de bayramlaşma

MHP Hatay İl Başkanlığınca Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

27 Haziran 2017 14:52