BAŞKAN SAVAŞ ANNELER GÜNܒNÜ KUTLADI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, "Varlığımızı borçlu olduğumuz, sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan annelerimizin, üzerimizdeki emeklerinin ne denli büyük olduğu herkesin bildiği bir gerçektir." dedi.

BAŞKAN SAVAŞ ANNELER GÜNܒNÜ KUTLADI
Belediye Başkanı Savaş, Anneler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajda, Anneler Günü'nün 12 Mayıs Pazar günü kutlanacağını hatırlattı. Tüm annelerin günlerini kutlayan Başkan Savaş, "Fedakar annelerimizi sadece bugünle sınırlı bir şekilde hatırlamanın onlara yapılacak en büyük hata olacağı düşüncesinden hareketle, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı, iltifat, sevgi ve güleryüzü fazlasıyla göstererek hayır duaları alınmalı, kırıcı ve incitici tavır ve davranıştan mutlaka uzak durulmalıdır." ifadelerini kullandı.    
 
     
 
 Karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini veren annelerimizin, aynı zamanda geleceğin teminatı, Türk milletinin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmenin de en önemli manevi kaynakları olduğunu ifade eden Savaş şöyle dedi; "Hayatımız boyunca vazgeçmediğimiz, güven ve desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle dünyanın en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum."