BAŞKAN SAVAŞ BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, dünyanın birçok ülkesinde her yıl Haziran Ayının 3. Haftası’nda kutlanan ve bu yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
BAŞKAN SAVAŞ BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI
“BABALARIMIZ, HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN HAYATIN ANLAMINI, ZORLUKLAR İLE BAŞA ÇIKABİLMEYİ, GÜZELLİKLERİ PAYLAŞMAYI ÖĞRETEN, AİLEMİZİN KORUYUCUSU VE KOLLAYICISI OLAN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR”
Başkan Savaş yayımladığı mesajında, babaların sahip olduğu erdemlerin, çocuklarına bırakacakları en büyük miras olduğunu vurgularken, “Babalar olarak görevimiz doğruluk, dürüstlük, hoşgörü, saygı ve paylaşma gibi erdemleri içine alan bu değerli serveti çocuklarımıza aşılamaktır. Babaların tek isteği, annelerle birlikte karşılıksız sevginin ne demek olduğunu kanıtlayan, varlıklarıyla güç veren, sevgi ve şefkatini esirgemeden çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmektir. Ayrıca çocuklarının başarılı olmalarını sağlayabilmek için yaşamları boyunca önemli çaba ve gayretler harcadığı gibi onların vatana ve millete faydalı bireyler olduklarını görebilmektir. Babalarımız, hiçbir karşılık beklemeden hayatın anlamını, zorluklar ile başa çıkabilmeyi, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailemizin koruyucusu ve kollayıcısı olan değerli varlıklarımızdır. Bize güç veren, şefkat ve sevgisini esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamız ve sosyal hayata atılmamız konusunda da hayatımızda önemli bir yer edinmektedirler.
Varlık sebeplerimizden biri olan babalarımızın, sadece yılda bir gün değil, her zaman saygıyla ve sevgiyle anılması gerekir. Babalar Günü vesilesiyle tüm babaların günlerini kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” ifadelerine yer verdi.
 
 
BAŞKAN SAVAŞ BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI haberi 18 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle