BAŞKAN SAVAŞ DÖRTYOLDA‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş programlarına D&ouml;rtyol il&ccedil;esinde devam etti.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ DÖRTYOLDA‏
Başkan Savaş hizmet istişareleri yaparak sorunlara çözümler üretiyor. Dörtyol'un Yeniköy, Karakese, merkez  Alparslan Türkeş parkında hemşehrileri ile bir araya geldi. Başkan savaş  Son zamanlarda artan Su sorunlarına  açıklık getirdi. Savaş; " Su fiyatları Hatay Büyükşehir Belediye meclisi tarafından alınan ortak bir karardır. Bu yükü  sadece Büyükşehir belediye başkanına yıkmaya çalışanlar siyasi kaygı güdüp , vatandaşı sadece oy pusulası olarak görenlerdir. Su fiyatlarını indirmek istedim.  Ard arda 3 sefer olağan üstü meclis toplantısı gerçekleştirdik bir sonuç elde edemedik. Kasım ayı meclisinde tekrar gündeme getireceğiz. Halkımızın bu Meclis toplantısını  Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarimizdan ve HRT den canlı izlemesini tavsiye ediyorum. Siyasi kaygı gutmuyoruz 15 ilcemize eşit hizmet ediyoruz araclarimiz is makinalarımız 160 noktada durmadan aralıksız çalışıyor. Elektrik kesintisi Büyükşehir Belediyemiz ile alakali değildir tedaş elektriği kesiyor su depolarimizi olduğu bölgelerde kesintiye uğrayan elektrik trafolarimza büyük zarar veriyor.  Halkımız elektrik kesintileri için TEDAŞ' a ulaşıp şikayetini bildirmelidir. Diyerek sözlerini noktaladi.Daha sonra çözüm ortağı olarak gördüğü Dörtyollu mahalle muhtarlarini makamlarında ziyaret ederek kısa bilgiler aldı.  Başkan savaş a CHP Dörtyol ilçe başkanı Özel Gökisaoğlu CHP Hatay Milletvekili adayı Mevlüt Dudu ve cok sayida partili eşlik etti.
BAŞKAN SAVAŞ DÖRTYOLDA‏ haberi 03 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle