BAŞKAN SAVAŞ ESENLİK MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Esenlik Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Savaş ziyarette Esenlik Mahalle  Muhtarı Mehmet Atıç ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ ESENLİK MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Esenlik Mahallesi Cuma Pazarında, Esenlik Mahallesi Muhtarı Mehmet Atıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Meclis üyesi Suphi Bayır, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve Esenlik Mahallesi sakinleri katılım gösterdi.

            Esenlik Mahallesi Muhtarı Mehmet Atıç, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın mahallelerine yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti. Muhtar Atıç, Antakya Belediyesi tarafından mahallelerine yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti. Ziyarette mahalle sakinleri de söz alarak Başkan Savaş’la fikir alış verişinde bulundular.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, halkla birlikte, taban ve çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmet ürettiklerini ifade ederek, “Esenlik Mahallemiz nüfus oranı yüksek bir mahallemiz. Bu mahallemizin ihtiyaç olan tüm cadde ve sokaklarında 3,5 yıllık görev süremizde altyapı, asfalt, parke döşeme, park ve yeşil alan düzenlemeleri ve daha birçok hizmet gerçekleştirdik. 45 mahallemizi estetik ve çağdaş bir hale kavuşturmak için sizlerin ilgisi ve elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere verdiğiniz moral, motivasyon ve destekten ötürü Esenlik Mahallesi Muhtarımız Mehmet Atıç’ın nezdinde tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum.  ” dedi.