Başkan Savaş Hristiyan Cemaati üyelerini kabul etti.

 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Altınözü İlçesi Sarılar Mahallesi Hristiyan Cemaati Başkanı Münir Balıkçıoğlu ve üyelerini kabul etti.
Başkan Savaş Hristiyan Cemaati üyelerini kabul etti.
Heyet adına konuşan peder Cebrail Kuşoğlu, Başkan Savaş'ın Kafkas kökenli vatandaşlar tarafından verilen oylar sonucu kafkasdiasporası.com adlı internet sitesi tarafından Yılın Belediye Başkanı seçilmesi, Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerin bölgesel ve yerel idarelerinin kalkınmasına yönelik faaliyetler yürüten kuruluş olan ARLEM Genel Kurulunca ECOTER komisyonuna eşbaşkan olarak seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     ARLEM'in gelecek yılki toplantısını Antakya'da gerçekleştirecek olmasının da mutluluk verici olduğunu vurgulayan Kuşoğlu, Belediye Başkanı Savaş'ı çalışmalarından ve çabalarından dolayı tebrik etti.
     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatan Savaş da '' Gerek Antakya'da, gerekse il genelinde üç ayrı din ve mezheplere mensup insanlarla bir çatı altında kardeşçe yaşıyoruz. İşte bu bizim zenginliğimizdir, güzelliğimizdir. Dünyaya örnek bir yaşam tarzımız var. Hatay'ın bu güzelliğini yurt dışı gezilerimde dile getiriyorum'' dedi.