BAŞKAN SAVAŞ IN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, ilçe, belde ve köylere yönelik birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına aralıksız devam ediyor.
BAŞKAN SAVAŞ IN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Başkan Savaş bu kapsamda, geçtiğimiz hafta sonu Hassa ilçesine bağlı Dedemli Köyü’ne ziyarette bulundu.Dedemli Köyü Muhtarı Mesut Çamcı ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay Altınözlüler Derneği Başkanı Ömer Kuday, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve dernek üyeleri, Yoluklar Köyü Muhtarı Mehmet Bolat, Gülkent Köyü Muhtarı Nazım Gülpınar, Tiyek Köyü Muhtarı Bekir Sert, Buhara Köyü Muhtarı Mehmet Göyebakan, Haydarlar Köyü Muhtarı Mustafa İleri, Akyürek Köyü Muhtarı İbrahim Erdoğan, Eğribucak Köyü Muhtarı Coşkun Çapar, Gazel Uşağı Köyü Muhtarı Halil Aşık, Yukarı Karafakılı  Muhtarı Ahmet Ay, Yeni Mahalle Muhtarı Mustafa Tunç, Aşağı Karafakılı Mahalle Muhtarı Bestami Bereket, Girne Mahalle Muhtarı Ali Çil ile Dedemli Köyü sakinleri katıldı.Dedemli Köyü Muhtarı Mesut Çamcı yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Antakya Belediye Başkanı sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş ve beraberindeki heyetin köyümüze yapmış olduğu bu ziyaret bizleri oldukça mutlu etmiştir.
 Birlik, beraberlik toplantıları ve bu ziyaretlerle kardeşliğimizi pekiştiriyoruz. Bu tür toplantıları düzenlediği için Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu birlik ve beraberlik toplantılarına canı gönülden destek veriyorum. Memleketimizde yürüttüğünüz çalışmaları takdirle takip ediyoruz. Allah yolunuzu açık ve daim etsin.” dedi.Başkan Savaş'ta birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarının ilimiz açısından getirdiği faydalarından bahsederek, “Yaklaşık 20 ay önce başladığımız birlik, beraberlik ve dayanışma buluşmalarımız sayesinde oldukça mesafe aldık. Yapılan bu toplantılar ile birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirmiş oluyoruz. Allah Birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Bizleri burada en güzel şekilde ağırlayan Dedemli Köyü Muhtarımız Mesut Çamcı’ya ve Dedemli Köyü sakinlerine teşekkür ediyor, tüm katılımcılara şükranlarımı sunuyorum.”dedi.