BAŞKAN SAVAŞ MANSUR YAVAŞ I KONUK ETTİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, birtakım temaslarda bulunmak üzere ilimize misafir olan Mansur Yavaş ile birlikte heyelan ve toprak kaymalarının önüne geçebilmek amacıyla Harbiye Şelale bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
BAŞKAN SAVAŞ MANSUR YAVAŞ I KONUK ETTİ
Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen ve bölgenin en büyük problemlerinden birini çözüme kavuşturacak hizmetle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş,  “Hatay’ın en önemli turistik mekânlarından biri olan ve yıllardır ihmal edilerek kanayan yara haline dönüşen Harbiye Mahallesi Şelale bölgesindeki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Harbiye’nin en önemli bölgelerinden biri olan şelaleler, yapılan bu çalışmalar ile eski güzelliğine yeniden kavuşacak. Bölgede yaşanan heyelandan kaynaklı esnafımızın sıkıntısını da gidermek amacıyla çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.Başkan Savaş, Harbiye Şelale bölgesini yakından inceleme fırsatı yakalayan ve bu doğal güzelliğe hayranlığını gizleyemeyen Mansur Yavaş’a Hatay’da gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgiler de verdi.
 
BAŞKAN SAVAŞ MANSUR YAVAŞ I KONUK ETTİ haberi 04 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle