BAŞKAN SAVAŞ PROTOKOL MAÇINDA 3 GOL ATTI‏

<strong>Hatay&#39;ın anavatana katılışının 76. yıl d&ouml;n&uuml;m&uuml; m&uuml;nasebetiyle Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi tarafından d&uuml;zenlenen 31. Erhan Aksay Futbol Turnuvası final ma&ccedil;ı &ouml;ncesinde protokol ma&ccedil;ı oynandı.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ PROTOKOL MAÇINDA 3 GOL ATTI‏
Barış, kardeşlik ve hoşgörü çerçevesinde gerçekleşen protokol maçında Beyaz Takım ve Kırmızı Takım saat 18:00'da Esentepe Futbol Sahası'nda karşı karşıya geldi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın yanısıra kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, STK temsilcileri, eski profesyonel futbolcular forma giydi. CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın Beyaz Takımda forma giydiği maçta çekişmeli dakikalar yaşandı. MHP İl Başkanı Lütfü Kaşıkçı, Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, Doç. Dr. Nazan Savaş  ve Onur konuğu olarak merhum Erhan Aksay'ın eşi Meziyet Aksay'ın seyirci olarak katıldığı maçta, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın forma giydiği Beyaz Takım galibiyet sevincini yaşadı. 3-2 skorla biten maçta Beyaz Takıma galibiyeti getiren 3 golü de Büyükşehir Belediyesi Doç. Dr. Lütfü Savaş attı.Maçın sonunda iki takım oyuncularına ve protokol maçını izlemeye gelenlere etli pilav, ayran ve kavun ikram edildi. 
BAŞKAN SAVAŞ PROTOKOL MAÇINDA 3 GOL ATTI‏ haberi 30 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle