BAŞKAN SAVAŞ STK’LARLA BULUŞTU‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, ilimizin gelişiminde &ouml;nc&uuml; bir rol &uuml;stlenen Sivil Toplum Kuruluşları(STK) ile bir araya gelerek, Hatay&rsquo;a hizmet &uuml;retme noktasında g&ouml;r&uuml;ş alışverişlerinde bulunmaya devam ediyor.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ STK’LARLA BULUŞTU‏
Başkan Savaş bu kapsamda, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nde(HESOB) oda başkanı ve birliğe üye odaların başkanları ile HESOB Binası’nda buluştu.Gerçekleşen toplantının ev sahipliğini üstlenen HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz’ün yanı sıra Antakya Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Ali Kanlı, Hatay Şekerciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Ganim Kıt, Hatay Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hikmet Öğreten, Antakya Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Beşir Günay, Antakya Ayakkabıcılar ve İmalatçılar Odası Başkanı Gökhan Oral, Antakya Kasaplar Odası Başkanı Sabit Ak, Antakya Şoförler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Karoserciler Odası Başkanı Ünal Dinç, İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş, Kaynakçılar ve Tesviyeciler Odası Başkanı Zeki Boru, Oto tamirciler ve Elektrikçiler Oda Başkanı  Nizam Hayzaran, Elektronikçiler Oda Başkanı Adnan Taşçıoğlu, Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, Serinyol Şoförler Odası Başkanı Ferit Gürel ve İsmet Öz, Kırıkhan Giyimciler Odası Başkanı  Abdullah Sürücü katılım gösterdi.Hatay’ın birçok sektöründe faaliyet gösteren esnaf hemşehrilerinin sesi olan STK başkanlarının büyük katılımıyla gerçekleşen toplantıda HBB bütçesi ve su fiyatlarıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş, “ Bize verilen bütçe ile Antakya– Defne ilçelerinin içme suyu projelerini hayata geçiriyoruz. Kırıkhan’ın arıtma tesisini proje aşamasından sonra uygulama aşamasındayız. İnandığımız değerler ve düzen çerçevesinde hareket etmeye çalışıyoruz. Ben içme suyu fiyatlarının iş yerleri için 10 liradan 6 liraya düşürülmesi için teklif götürdüm ama arkadaşlar kabul etmedi. Alt yapıyı her yere götürüyoruz. Bizim bakım onarımımız çok fazla. Suyun basıncı fazla olduğu için borular sürekli patlıyor. Biz insan sağlığı önceliğinde masrafları minimize ederek hemşehrilerimize insani şartlarda su sağlamaya çalışıyoruz. Bu anlamda şu anda hâlihazırda mahkemeye götürdüğümüz bir su fiyatları tarifesi zaten var. Umuyorum ki mahkeme su fiyatlarında indirim olması için götürdüğümüz teklifi kabul eder ve bizler de hemşehrilerimize sağlıklı suyu maliyet fiyatıyla ulaştırırız” ifadelerini kullandı.
 
BAŞKAN SAVAŞ STK’LARLA BULUŞTU‏ haberi 23 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1140 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle