BAŞKAN SAVAŞ YAYLADAĞINDA TEMASLARDA BULUNDU‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, Hatay il&ccedil;elerinde hemşehrileriyle buluşarak sorunları dinlemeye ve ortak akılla &ccedil;&ouml;z&uuml;mler sunmaya devam ediyor.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ YAYLADAĞINDA TEMASLARDA BULUNDU‏
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Ertuğrul Gün ve CHP Yayladağı İlçe Başkanı Şakir Altaş ile birlikte sırasıyla Sebenoba, Çakı, Karaköse, Gözlüce, Yayıkdamlar, Yeditepe, Gözlekçiler ve Çandır mahallelerinde hizmet istişareleri yapan Başkan Savaş, Hatay’ın her noktasında kaliteli, kalıcı ve efektif hizmetler üretmek için çalıştıklarını ifade etti.Gerçekleşen toplantılarda dev Türk Bayrakları ile karşılanan Başkan Savaş, hemşehrilerinin taleplerine ve eksikliklerine kulak vererek gerekli hizmetlerin sunulması noktasında en kısa zamanda adım atılacağını ifade etti. Bugüne dek vatandaşı yalnızca seçim zamanlarında hatırlayan siyasiler devrinin kapandığını kaydeden Başkan Savaş, “Biz hemşehrilerimize siyasi kaygı gütmeksizin canı gönülden hizmet etmenin derdindeyiz. Bugüne kadar attığımız adımlar hep bu yöndeydi, bundan sonra da hizmet adımlarımızı bu yönde atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. İnsanların dini duygularının istismar edilerek oy deposu olarak görüldüğünün altını çizen Başkan Savaş, “Toplumu ayrıştırma yoluna giderek oy derdine düşmenin bu ülkeye hiçbir faydası yok. Biz hizmette yarışalım istiyoruz, kavga ve kaosta değil. Ne zaman ki Hatay’a hizmet edelim, memleketimiz kalkınsın diye adım atsak hep bir engellemeyle karşılaşıyoruz. Bu tutumun ne ilimize ne de ülkemize fayda getirmeyeceği ortadadır” ifadelerini kullandı. Gerçekleşen toplantılarda hemşehrilerinin su fiyatlarıyla ilgili olarak Ak Partili meclis üyelerine verdiği tepkiyi haklı gördüğünü vurgulayan Başkan Savaş, “Kasım Ayı’nda su fiyatlarında indirime gidilmesi ve kademenin kaldırılması için meclise teklif götüreceğiz. Ak Partililer eğer gerçekten Hataylıları düşündüklerinde samimilerse suyu maliyetine satmak için vereceğimiz teklife destek verirler. Biz hemşehrilerimize yalan söylemiyoruz, ikiyüzlü davranmıyoruz” dedi. Mahalle toplantılarının ardından Yayladağı şehir merkezine geçen Başkan Savaş’a büyük bir teveccühle ağırlandı. 1 Kasım Genel Seçimleri’nin ülkenin geleceğini belirleyecek çok önemli bir kilometre taşı olduğunun altını çizen Başkan Savaş, bu bağlamda hemşehrilerinin artık gerçekleri görerek ülkeyi kaotik bir ortama sürükleyerek kan dökülmesine vesile olanlara dur demesi gerekliliğine dikkat çekti. 
BAŞKAN SAVAŞ YAYLADAĞINDA TEMASLARDA BULUNDU‏ haberi 10 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle