BAŞKAN SAVAŞ'A SAMANDAĞLILARDAN BÜYÜK TEVECCÜH

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’a verimli, kaliteli ve geleceğe sağlam adımlar attıracak hizmetler sunmak amacıyla, yerel yönetimlerin çözüm ortağı muhtarlarla işbirliği içerisinde hareket etmeyi sürdürüyor. Başkan Savaş, sorunları ve eksiklikleri yerinde tespit ederek hizmet ve çözüm üretme anlayışı çerçevesinde her fırsatta muhtarlarla bir araya gelerek hemşehrilerinin yaşam standartlarının iyileştirilmesi hususunda büyük adımlar atıyor.
BAŞKAN SAVAŞ'A SAMANDAĞLILARDAN BÜYÜK TEVECCÜH
Başkan Savaş bu kapsamda, 13 Mart Pazar günü, Samandağ Mızraklı Mahalle Muhtarı Semih Bal’ın organizesinde gerçekleşen toplantıya katıldı. Düzenlenen toplantıya; Başkan Savaş’ın yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ve Birol Ertem, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Samandağ İlçesi muhtarları ve kanaat önderleri katılım gösterdi.Samandağlı hemşehrileri, muhtarlar ve kanaat önderleri tarafından teveccühle ağırlanan Başkan Savaş, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “Hatay’a hizmet sunmak bizim işimiz. Hizmet kalitemizi her geçen gün ileriye taşımak ise birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmekle mümkün olur. Kentimizin her noktasına eşit ve yerinde hizmet ulaştırabilmemize katkı sağlayan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Dayanışma bilinciyle güzel memleketimizi geleceğe daha emin adımlarla taşıyacağımıza inancım sonsuz” şeklinde konuştu.Samandağ Belediye Başkanı Nehir de yaptığı konuşmada, bir araya gelmiş olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, organizasyonda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.  Hizmet istişarelerinin sona ermesi sonrasında Başkan Savaş, Uzunbağ Mahallesi’nde giderek hemşehrilerinin sunulan hizmetler hususundaki taleplerini dinledi. Görüş ve önerileri titizlikle dinleyen Başkan Savaş, vatandaşlar ile samimi sohbetler ederek Hatay genelindeki hemşehrilerinin mutluluğuna vesile olmak için özveri ve kararlılıkla çalıştıklarını kaydetti. Samandağlılar, Başkan Savaş’ın halkın nabzını tutan anlayışından ve bugüne dek ulaştırdığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
BAŞKAN SAVAŞ'A SAMANDAĞLILARDAN BÜYÜK TEVECCÜH haberi 15 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Samandağ muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  965 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle