BAŞKAN SAVAŞHEMŞEHRİLERİMİZİ BU ÖNEMLİ MAÇTA TAKIMIMIZA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor Basketbol takımının, grup maçlarını tamamlayarak Play-Off Grubu'na yükselmeyi başardığını, yarın ilk maçını Dörtyol Belediyespor ile yapacağı bildirildi.
BAŞKAN SAVAŞHEMŞEHRİLERİMİZİ BU ÖNEMLİ MAÇTA TAKIMIMIZA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ
 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yarın Play-Off Grubunda ilk maçlarını Dörtyol Belediyespor ile yapacaklarını, üç maç üzerinden oynanacak ve iki galibiyete ulaşacak takımların çeyrek finale yükseleceği belirtti.
     Savaş, bayan basketbol takımının emin adımlarla hedefe doğru ilerlediğini kaydederek, şöyle devam etti:
     ''Sezon başında kurulan ve yeni yapılanan takımımız aldığı güzel sonuçlarla ilk yılında çıtayı oldukça yüksekte tutmayı başardı. 1.lig yolunda emin adımlarla ilerleme kaydeden bayan basketbol takımımız kentimizi en iyi şekilde temsil ediyor. İlk hedefimiz play-off?a yükselmekti ve bunu başardık. Bu başarıdan dolayı teknik heyete, sporculara ve müsabakalarda takıma sahip çıkan, yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yarın kendi evimizde Dörtyol Belediyespor ile karşı karşıya geleceğiz. Bu maçı mutlak galibiyet ile lehimize sonuçlandırmak ve diğer maçlar için avantaj elde etmek istiyoruz. Tüm hemşehrilerimizi bugüne dek olduğu gibi bu önemli maçta da takıma destek olmaya davet ediyoruz.''