BAŞKAN SAVAŞ’TAN ESNAFA BAYRAK

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, milli ve manevi değerlerin ışığında hemşehrileriyle bir araya gelerek, milli şuurun gelişmesi anlamında hislere tercüman olan belediyecilik anlayışıyla gönüllerde taht kuruyor.
BAŞKAN SAVAŞ’TAN ESNAFA BAYRAK
Hatay halkının sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal yaşamını renklendiren projeleri HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı eliyle il genelinde hayata geçirilmesine öncülük eden Başkan Savaş, Antakya Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, hayırlı ve bol kazanç temennilerini iletti.Büyük bir teveccühle karşılanan Başkan Savaş, esnafla bire bir ilgilenerek sohbetler ederken, milli değerlerimizin en kutsal simgelerinden bir tanesi olan şanlı Türk Bayrağımızı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve sonraki günlerde iş yerlerinde gururla dalgalandırmaları için hemşehrilerine dağıttı.Ortaya konan bu hassas tutum karşısında duygularını dile getiren Antakya Küçük Sanayi Sitesi esnafı, bu anlamlı gün dolayısıyla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunarak desteklerini her fırsatta yanlarında hissettikleri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve hizmet sunumunda özveriyle çalışan HBB ekiplerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
 
BAŞKAN SAVAŞ’TAN ESNAFA BAYRAK haberi 19 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle