BAŞKAN YAMAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve Antakya Belediye Meclis &Uuml;yesi İlmittin Boz Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci&rsquo;ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci&rsquo;ye Belediye Meclis &Uuml;yeleri Mehmet G&uuml;len ile Cengiz Yıldız eşlik etti.</span>
BAŞKAN YAMAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

Hatay’ın iki merkez ilçe belediye başkanları olarak bir araya gelen Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman şehir genelinde yürütülen hizmetler noktasında karşılıklı istişarede bulundu.Ziyarette görüşlerini ifade eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; “ İki merkez ilçe belediyesi olarak dayanışma içerisinde olmamız gerekiyor. Belki biraz geç kalınmış bir ziyaret oldu. Hatay merkezde yapacağımız hizmetleri ne kadar beraber, iyi koordineli yaparsak o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Tabi ki Antakya nüfus olarak da daha büyük olması nedeniyle siz daha çok imkânlara sahipsiniz. Bizler de elimizdeki imkânlarla Defne’yi Hatay ismine yakışır bir şehir haline getireceğiz. Burada hedef olan hizmet etmek. Bizler her zaman sizlerle uyum içerisinde çalışmak, bu şehrin sorunlarını sizlerle beraber çözmek iradesindeyiz.” dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, “ Öncelikli olarak Antakya Belediyemize yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Daha Başkan olmazdan önceki süreçte bile insanımıza hekimlik görevinizle her zaman ilgiyle, şefkatle muamele ettiğinizi biz biliyoruz. Buna şahit olduk. Orada gösterdiğiniz bütün fedakârlıkları şu anda belediye başkanlığı görevinizde ortaya koyuyorsunuz. Ben bugüne kadar yapmış olduğunuz güzel hizmetlerden, Defne ilçemize kazandırdığınız değerlerden ve Hatay Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliğinizde Hatay’ın kalkınması noktasında yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Antakya ve Defne ilçe belediyeleri olarak her zaman dayanışma içerisindeyiz, bundan sonraki süreçte de buna devam edeceğimizi ifade ediyorum.” şeklinde konuştu.

BAŞKAN YAMAN DAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET haberi 07 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle