Belediye Başkanı Savaş Amerikalı Currie'yi kabul etti

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi takımlarından Homend Antakya Belediyespor'un yeni transferi WNBA oyuncularından Monique Currie'yi kabul edildi.
Belediye Başkanı Savaş Amerikalı Currie'yi kabul etti
Monique Currie'yi makamında kabul eden Belediye Başkanı Savaş, yaptığı konuşmada, Homend Antakya Belediyespor'un, Avrupa'nın en önemli ligi olan Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde Fenerbahçe, Galatasaray, BOTAŞ gibi tecrübeli ve köklü takımların içinde olduğu bir ligde mücadele ettiğini belirtti. 
     Böylesine önemli ligde takımı daha da güçlendirmek adına geçen yıl Galatasaray Medical Park'ta forma giyen Monique Currie ile anlaşma sağladıklarını vurgulayan Savaş, Currrie'nin iyi bir skorer oyuncu olduğunu, takıma önemli ölçüde katkı sağlayacağını düşündüğünü kaydetti.

     Corrie ve takıma başarı dileyen Savaş, ligin ikinci yarısında takımlarının daha başarılı olacağına inandığını ifade etti.
     Bu arada, Türkiye Erkekler Voleybol 3. Lig C Grubu'nda mücadele eden Antakya Belediyespor Erkek Voleybol takımının, bu hafta İskenderun Mursaloğlu Lisesi ekibi ile karşı karşıya geleceği ve maça kesin galibiyet parolasıyla çıkacağı bildirildi.