BU ESER SİZLERİN, İSMİ DE SİZLERİN ESERİ OLSUN

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından yapılan ve İskenderun’daki trafik akışını önemli derecede rahatlatarak kentin çehresini adeta değiştiren İskenderun Adliye- Arsuz Katlı Kavşak projesinin isim belirleme işlemlerinin 2. etabı başladı.
BU ESER SİZLERİN, İSMİ DE SİZLERİN ESERİ OLSUN
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın, vatandaşların can ve mal güvenliği hususunda ulaşım koşullarının projelerle günümüz ihtiyaçlarına cevap vermesi noktasında gösterdiği hassasiyet çerçevesinde İskenderun ve çevre ilçelere kazandırılan Adliye-Arsuz Köprülü Kavşak projesinin ismini Hatay halkı kullandığı oylarla belirleyecek. “Bu Eser Sizlerin, İsmi de Sizlerin Eseri Olsun’’ sloganıyla başlatılan isim belirleme anketinin 1. etabında vatandaşlar tarafından belirlenen isimlere göre en çok oy alan 5 isimden birinin seçilmesi amacıyla 2. etap anket çalışması başlatıldı.Vatandaşlar, Hatay Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi: http://www.hatay.bel.tr/anketler.aspx link adresinden veya HATSU İskenderun Hizmet Binası’nda kurulan isim belirleme standından Atatürk, Cumhuriyet, 5 Temmuz, Barış ve Medeniyet isimlerinden birini seçerek ankete kolayca katılım sağlayabilecek.1 ay süresince yapılacak anket çalışması ile özelde İskenderun ve çevre ilçelere genelde ise Hatay’ın bütününe katkı sağlayan ve ilimizin bölgesinde dev projelerin hayata geçirilmesi ile adının anılmasına vesile olan Adliye- Arsuz Katlı Kavşak Projesi’ne Hataylıların en çok oy verdiği isim verilecek.
BU ESER SİZLERİN, İSMİ DE SİZLERİN ESERİ OLSUN haberi 29 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Arsuz muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle