ÇAMAŞIRLAR ÇAMAŞIRHANEYE ÖĞRENCİLER DERSE

HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde, kısa bir süre önce faaliyete giren, özellikle üniversite öğrencilerinin eğitime daha fazla zaman ayırmasına büyük katkı sağlayan ‘Çamaşır Yıkama Merkezi’ Hatay’da eğitim gören öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor.
ÇAMAŞIRLAR ÇAMAŞIRHANEYE ÖĞRENCİLER DERSE
MERKEZ, GÜNDE 120’YE AŞKIN ÖĞRENCİNİN İHTİYACINI KARŞILIYOR
Üniversite kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hatay’da, öğrencilere yönelik gündelik yaşamlarının vazgeçilmez ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleri buluşturan Başkan Savaş, örnek hizmetleri ile hemşehrilerinin takdirini kazanıyor. Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsü’nde yerini alan çamaşırhane, 20 çamaşır makinesi, 10 kurutma makinesi, sanayi tipi ütü ve terzi desteğiyle günde 120’ye aşkın öğrencinin ihtiyacını karşılıyor.
ÇAMAŞIR YIKAMA SIKINTILARINI GERİDE BIRAKAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR
Özellikle ailelerinden uzakta eğitim gören ve geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler, HBB Çamaşır Yıkama Merkezi sayesinde, çamaşırlarını yıkama ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları geride bırakmalarına vesile olduğu için Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
ÇAMAŞIRLAR ÇAMAŞIRHANEYE ÖĞRENCİLER DERSE haberi 12 Ocak 2017 13:11 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup 1665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir