ÇOCUK BAKICILIĞI KURSU

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Hatay Sosyal ve K&uuml;lt&uuml;rel Kalkınma Derneği ile Antakya Belediyesi arasında &ldquo;Arya &Ccedil;ocuk Bakıcılığı Kursu&rdquo; konusunda protokol imzalandı.</span>
ÇOCUK BAKICILIĞI KURSU

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin makamında gerçekleşen protokol imza törenine Hatay Sosyal ve Kültürel Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Cengiz ile daire müdürleri katıldı.Hatay Sosyal ve Kültürel Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Cengiz protokol imza töreninde yaptığı konuşmada şunları kaydetti; “ Hatay Sosyal ve Kültürel Kalkınma Derneği olarak SODES destek programı kapsamında 20 hanım vatandaşa sertifikalı çocuk bakıcılığı eğitimi verip, iş sahibi olmayan kadınların istihdamına katkıda bulunmak ve geleceğimiz olan çocuklarımızın nitelikli eğitim almalarını sağlamaktır. Söz konusu bireylerin istihdamından sonra Hatay ilindeki eğitimli çocuk bakıcısı ihtiyacı da karşılanmış olacak. Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye projemize göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.”-Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise konuşmasında; “ Şehrimizde her türlü istihdamın desteklenmesi konusunda Antakya Belediyesi olarak bugüne dek çeşitli alanlarda kurs imkânları sağladık. Bugün de burada sizlerin öneri ve desteği ile kadın istihdamını destekleyecek aynı zamanda geleceğimizin teminatı çocuklarımızı güvenilir, eğitimli ve deneyimli kişilere emanet etmemize olanak sağlayacak bir projeyi hayata sokma noktasında önemli bir adım atmış oluyoruz. Antakya Belediyesi olarak bizlere bu hizmeti sunma imkanı verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

ÇOCUK BAKICILIĞI KURSU haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle