DEFNE ROTARY KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARETİ‏

<strong>Antakya Defne Rotary Kul&uuml;b&uuml;, Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&#39;ın&nbsp; yeni yılını kutlamak amacıyla Hatay Mesleki Eğitim Kursları&rsquo;nda (HATMEK) yer alan &ccedil;alışma ofisinde nezaket ziyaretinde bulundu.</strong>
DEFNE ROTARY KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARETİ‏
Gerçekleşen nezaket ziyaretine, Antakya Defne Rotary Kulübü Dönem Başkanı Diş Hekimi Hüseyin Mursal ve eşi Banu Mursal, Kulüp As Başkanı Süleyman  Çolakoğlu,  ICBC Bankası Müdürü Nezahat Köseoğlu, Noter Av. Perihan Seferoğlu, Hatay Turizm Derneği Başkanı Ertuğrul Doğanlar, Rotary Kulübü üyeleri Hüseyin Ediz Parlar ve Sark Tuğla Sahibi Süleyman Uçar katılım gösterdi.
Kulüp üyeleri, Başkan Savaş’ın 2016 yılında Hatay’ı yepyeni hizmetlere kavuşturacağına ve modern belediyecilik hizmetleriyle Hatay’ın daha da ileri bir düzeye taşınacağına olan inançlarını dile getirdi.
Başkan Savaş ile kulüp üyeleri, Hatay’ın altyapı ve üstyapısıyla, ekonomi, spor, turizm alanlarında şehri oluşturan dinamiklerin de yardımıyla Akdeniz’in inci şehirlerinden biri olma noktasında fikir alışverişinde bulunarak istişare etti.