DÖRTYOL BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK

Dörtyol Belediyesi 2011-2012 eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.
DÖRTYOL BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK
 Belediye Başkanı Fadıl Keskin, ilçe merkezinde bulunan okulları ziyaret etti. Keskin ziyarette yaptığı konuşmada, ülkenin geleceğinin eğitimde olduğunu, okulların eksiğinin giderilmesinde her dönemde katkıda bulunduğunu, bu yıl da kırtasiye yardımı yaptıklarını söyledi.
     Okulların yolu ve bahçe düzenlemesine de destek verdiklerini ifade eden keskin, şöyle devam etti:
     ''Eğitim ülkenin en önemli konusudur. Buradan mezun olacak gençleri yarın devlet yönetimlerinde iyi mevkilerde göreceğiz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi okullara desteğimizi sürdürüyoruz. Özellikle dar gelirli ailelerin zeki ve çalışkan olan çocuklarını katkılarımız sürüyor. Makama gelen sorunu olan okul müdürlerini asla geri çevirmiyorum. Bu yıl da üzerinde Dörtyol Belediye'sinin amblemi bulunan defter ve kırtasiye dağıtıyoruz. Bu gibi yardımlarımız sürecek.''
     Başkan Keskin ve beraberindeki heyet sırasıyla, Atatürk Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi, H.İbrahim Evren Anadolu Lisesi ve daha sonra diğer okulları da sırasıyla ziyaret ederek, belirlenen öğrencilere defter yardımında bulundular. Başkan Keskin?i okulları gezisinde müdür ve öğretmenler karşıladılar.
     Keskin, yeni eğitim ve öğretim yılını da kutladı.