GAZETECİ- YAZAR ERTUĞRUL AKBAYIN HATAY ZİYARETİ

Sosyal ve kültürel alanda yaptığı çalışmalar ile bilinçlendirip bilgilendirme amacı güden ve birbirinden özel programları hemşehrileri ile buluşturan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gazeteci- Yazar Ertuğrul Akbay’ı Hataylılarla buluşturdu.
GAZETECİ- YAZAR ERTUĞRUL AKBAYIN HATAY ZİYARETİ
Yaşlanmaya meydan okuyan adam olarak tanınan ünlü Akbay’ın Meclis Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği ve genç kalmanın sırlarını paylaştığı etkinliğe, Başkan Savaş’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, HBB Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu ve çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.Akbay, gazeteciliğin yanı sıra yaşlanmaya dur deyip, genç kalmak için nasıl beslendiğini ve ne tür spor hareketleri yaptığını, gençliğe imrenen Hataylılara kendine has üslubuyla anlatarak büyük beğeni topladı.Uzun süreli sağlıklı yaşamın şifrelerini veren Akbay, “Ses ve zihin yaşlanmıyorsa beden neden yaşlansın?” düşüncesinden hareketle, ilerlemiş yaşlarda da vücudu zinde tutmanın mümkün olabileceğine dair notlarını Hatay halkı ile paylaştı.Başkan Savaş, etkinliğin sonunda katılımcıların ayakta alkış tutarak beğeni gösterdiği Akbay’a çiçek takdim ederek Hatay halkı adına teşekkürlerini iletti.
 
GAZETECİ- YAZAR ERTUĞRUL AKBAYIN HATAY ZİYARETİ haberi 19 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle