GÖNÜL SOFRASI ALAZİ MAHALLESİ’NDE

Antakya Belediyesi ailesi mahalle ziyaretleri programı kapsamında Alazi Mahallesi’nde kurulan Gönül Sofrasında vatandaşlarla bir araya geldi.
GÖNÜL SOFRASI ALAZİ MAHALLESİ’NDE
 Antakya Belediyesi ailesi Mobil Sahne ve Mobil Mutfak aracılığıyla farklı mahallelerde vatandaşlarla Gönül Sofrasında buluşarak çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Kuran-ı Kerim tilaveti, mehteran bölüğünün tasavvuf dinletileri ve semazen gösterileriyle vatandaşlar huzur dolu dakikalar geçiriyor. Ayrıca Antakya Belediyesi ailesi, vatandaşlarla yakından ilgilenerek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulunuyor.
      Alazi Mahallesi’nde kurulan Gönül Sofrasına Antakya Belediyesi Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Alazi Muhtarı Bülent Ayran, parti teşkilatı üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.  Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada, her akşam bir mahallede Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar eşliğinde düzenlenen ve aziz şehitlerimize atfedilen Gönül Sofrası buluşmalarının hafta sonları hariç her gün düzenlenmeye devam edileceği belirtildi.
GÖNÜL SOFRASI ALAZİ MAHALLESİ’NDE haberi 23 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1830 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle