HABİB-İ NECCAR RAHMETLE ANILIYOR

Manevi günlerde Hatay halkının duygularına ortak olan ve maneviyatı yüksek kıymetli anlarda Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hassas tutumunun bilinciyle hareket eden HBB ekipleri, Habib-i Neccar Hazretlerini Anma Etkinlikleri çerçevesinde 27 Mayıs Cuma günü vatandaşlara etli pilav ikramında bulundu.
HABİB-İ NECCAR RAHMETLE ANILIYOR
HBB ekipleri, kılınan Cuma namazı sonrası Ulu Cami, Habib-i Neccar, Hatice Ana, Fahri Öksüz ve Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüs camilerinde gerçekleştirdiği etli pilav ikramıyla mübarek günün maneviyatını ve bereketini vatandaşlarla paylaştı.İlimizin en önemli manevi değerlerinden biri olan Habib-i Neccar Hazretleri’ni anma etkinlikleri vesilesiyle camilerde ikramda bulunan ekipler, örnek yaşamıyla insanlığa yol gösteren ve Hristiyan olmasına rağmen adı bir camiye verilecek kadar değerli olan Habib-i Neccar’ın sevgisini ve hoşgörüsünü yansıttılar.Mübarek Cuma günü ile birleşen sevabı bol özel günde HBB ekiplerinin ikramıyla karşılaşan vatandaşlar, farklı inançlara duyduğu saygı çerçevesinde hareket eden ve bir anlamda manevi duyguların yoğun olarak yaşanmasına vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.
 
HABİB-İ NECCAR RAHMETLE ANILIYOR haberi 28 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2200 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle