HACIÖMER ALPAGOT MAHALLESİ YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi daha g&uuml;zel bir Antakya i&ccedil;in y&uuml;r&uuml;tt&uuml;kleri yol &ccedil;alışmalarını t&uuml;m hızıyla s&uuml;rd&uuml;r&uuml;yor. Fen İşleri M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; ekipleri 95 mahalle genelinde parke d&ouml;şeme &ccedil;alışmalarında hız kesmiyor.</span>
HACIÖMER ALPAGOT MAHALLESİ YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şehir genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında Hacı Ömer Alpagot mahallesinde yol yenileme hizmeti gerçekleştirildiği ifade edildi.

Yapılan açıklamada şunlara yer verildi, “ Antakya Belediyesi 95 mahallenin tamamına hizmet götürme anlayışı ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Daha düzenli bir Antakya için bugüne dek 715 bin metre kare parke taşı döşemesi gerçekleştiren ekiplerimiz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin talimatları ile 2015 yılı sonuna kadar 1.000.000 metre kare parke döşemeyi hedefliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hacı Ömer Alpagot mahallesinin muhtelif alanlarında yol yenileme çalışmaları yaparak, vatandaşın kışın çamurdan, yazın tozdan, topraktan kurtulmasını sağlıyor. Parke taşı ile döşendikten sonra kaldırım ve bordür çalışmalarının da yapılacağı yollar, en kısa sürede hizmete hazır hale gelecek.”