HATAY 2016 YA HADİSE İLE MERHABA DEDİ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye (HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın hemşehrilerinin yeni bir yılı b&uuml;y&uuml;k bir coşkuyla ve geleceği kucaklayan umutlarla karşılayabilmesi bağlamında hazırlattığı yılbaşı etkinlikleri, 2015&rsquo;e g&uuml;zel bir veda ettirirken 2016 yılına da unutulmayacak bir merhaba dedirtti.</strong>
HATAY 2016 YA HADİSE İLE MERHABA DEDİ
Her fırsatta hemşehrilerinin her şeyin en iyisine layık olduğunu deklare eden Başkan Savaş, bu kapsamda yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da tanıdığı dev starları ilimize getirerek, yeni yılı karşılama coşkusunun doruklara ulaşmasına vesile oldu. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla temsil etme başarısı gösteren Süperstar Hadise’yi hemşehrileriyle buluşturan Başkan Savaş, bu anlamda yine bir ilki gerçekleştirdi. İskenderun Anıt Alanı’nda gerçekleşen yılbaşı etkinliklerinde Süperstar Hadise ile birlikte yeni yıla merhaba demek isteyen on binlerce Hataylıyı ilk olarak ünlü komedyen Atalay Demirci sahnedeki sempatik sunumu ve mizahı derin esprileriyle gülmekten kırdı geçirdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla havanın soğukluğuna aldırmadan büyük bir coşku yaşayan Hataylılar, Süperstar Hadise’nin sahne almasıyla adeta kendinden geçti. Müzik listelerini alt üst eden yerli ve yabancı parçalarını müthiş sahne performansıyla bezeyerek seslendiren Hadise’ye vatandaşlar da eşlik ederek bu unutulmayacak coşkuya ortak oldular.Vatandaşların uzun zaman boyunca zihinlerinden silemeyecekleri unutulmayacak bir konsere sahne olan organizasyona katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Hadise, “Son yıllarda ülkenin bu tarafına kimse gelmiyordu. Böyle bir gece için teklif alınca hiç düşünmeden kabul ettim. Bu organizasyonda emeği geçen ve sizlerle buluşmama vesile olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş Bey’e çok teşekkür ederim. Umarım biz iyiliklere vesile olmuş oluruz ve devamı gelir. Hepimiz için terörsüz, şiddetsiz, sağlıklı bir yıl olur” diyerek Hatay halkının yeni yılını kutladı.Hemşehrilerinin yeni yılını kutlamak için ‘Lütfü Başkan, Büyük Başkan’ sloganlarıyla sahneye alanı dolduran hemşehrileri tarafından davet edilen Başkan Savaş ise gerçekleşen bu organizasyonun her zaman daha iyiyi hak eden hemşehrileri için bir başlangıç olması temennisinde bulunarak , “Son yıllarda güzel şehrimiz Hatay, hep kötü hadiselerle anıldı ama bundan sonra hep iyi hadiselerle anılacak. Hatay, her şeyin en iyisine layık. Bundan sonra Hatay ve civarı güzelliklerle, iyiliklerle, sağlıklı haberlerle bilinecek. Bizler hepinizi çok seviyoruz. İnşallah yeni yıl bu coğrafyaya huzur, mutluluk ve barış getirir. Yeni yılınız kutlu olsun. Hepinize iyi yıllar, iyi geceler diliyorum” diyerek yeni yılın hemşehrilerinin tamamına huzur, mutluluk, bereket ve kardeşlik getirmesini diledi.Gerçekleşen havai fişek gösterisinin ardından sevilen parçalarını söylemeye devam eden sevilen şarkıcı Hadise, yaklaşık 1,5 saat süren parmak ısırtan performansıyla Hataylılara dolu dolu bir gece yaşattı.
HATAY 2016 YA HADİSE İLE MERHABA DEDİ haberi 04 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle