HATSU’DA KURUM İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kurum içi eğitimler kapsamında idarede görev yapan özel güvenlik görevlilerine “Özel Güvenliklerin Görev, Yetki ve Sorumlulukları” konulu bir seminer verdi.
HATSU’DA KURUM İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
Seminere kurumda görevli özel güvenlik görevlileri iki vardiya halinde katıldı. Seminerde vatandaş ve çalışanlar ile ilişkilerde dikkat edilmesi gerekenler, resmi kurumlarda özel güvenlik görevlilerinin uyması gereken kurallar ve HATSU ile ilgili bilgiler verildi. İş Güvenliği Uzmanı da özel güvenliklere, görev başında dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgiler verdi.HATSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, İnsan Kaynakları Şube Müdürü Metin Savaş, özel güvenlik görevlilerin bir kurumun emanetçisi olduğunu belirterek, bu emanete gözü gibi bakmanın herkesin görevi olduğunu söyledi.Gecesini gündüzüne katarak çalışan özel güvenliklerin HATSU’nun çalışma stratejisinde önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Savaş, görevini hakkıyla yapan çalışanlara teşekkür etti.
HATSU’DA KURUM İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR haberi 28 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  4525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle