HAYVANSEVERLER KERMES DÜZENLEDİ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), insan odaklı sosyal belediyecilik hizmetleriyle 15 ilçede kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmesinin yanı sıra, hayvan hakları bağlamındaki duyarlılığıyla da takdir topluyor.
HAYVANSEVERLER KERMES DÜZENLEDİ‏
HBB Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 26 Mart Cumartesi günü barınakta kalan yakın dostlarımızın bakımı için gelir toplamak amacıyla hayvanseverler tarafından düzenlenen kermes etkinliğine ev sahipliği yaptı.Düzenlenen kermese HBB Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, Mezbaha Veterinerlik Gıda Kontrol Şube Müdürü Ahmet Kilisli ve hayvanseverler katıldı. Kermeste el yapımı kolye, yüzük, bilezik, hayvan aksesuarları, bardakların yanı sıra barınağın sevimli sakinleri için mamalar satışa sunuldu.Kentin dört bir yanından gelen vatandaşların akın ettiği kermes renkli görüntülere sahne olurken, hayvanseverler el yapımı ürünlerden satın alarak, minik dostlarının bakımına katkıda bulunmanın sevincini yaşadı.Düzenlenen anlamlı etkinlikte konuşan Kadıoğlu, “Yakın zamanda hayvanlarımıza anında müdahale edebilmek amacıyla hayvan ambulansımızı hizmete sunduk. Barınak çalışanlarımız amatör ruhla profesyonel işler başarıyorlar. Bunun yanında şehir merkezine modern bir hayvan barınağı kazandıracağız. Bugün burada gerçekleştirilen kermesten elde edilen gelirle hayvanlarımıza gıda yardımı yapılacak. Etkinlik sayesinde hem kendi aramızdaki iletişimi güçlendirdik hem de sevimli dostlarımıza katkı sağladık. Etkinliği organize eden herkese duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Düzenledikleri kermes ile HBB Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde barındırılan hayvanlara gıda yardımı yapan hayvanseverler, merkezde bakım ve rehabilitasyon anlamında sağlanan olanaklardan ve özenli çalışmalardan dolayı HBB çalışanlarına teşekkür ettiler.
HAYVANSEVERLER KERMES DÜZENLEDİ‏ haberi 30 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5560 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle