HBB, SPORUN HER DALINDA ZİRVENİN PEŞİNDE‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş spora sağladığı destek sayesinde, başarılarıyla kenti onurlandıran sporcuların yetişmesine vesile oluyor.
HBB, SPORUN HER DALINDA ZİRVENİN PEŞİNDE‏
Sporun her dalında elde ettiği başarılarla ülke çapında adından söz ettiren HBB, bu kez atletizmdeki performansıyla tüm dikkatleri bir kez daha üzerine topladı.Bölgesel ve ulusal müsabakalarda mücadele eden HBB Atletizm Takımı sporcuları yakın zamanda gerçekleşen organizasyonlarda kazandıkları madalyalarla 8 Mart Salı günü Başkan Savaş’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Savaş, genç sporcularla sohbet ederek hem elde ettikleri başarılar hakkında detaylı bilgiler aldı hem de önümüzdeki organizasyonlarda Hatay’a madalyalarla dönmeleri temennisinde bulundu. Hatay’a yepyeni sportif bir çehre katan Başkan Savaş’a teşekkürlerini ileten Milli Takım Antrenörü ve Hatay Atletizm İl Temsilcisi Abdülmecit Ölçer, “Takımımız her müsabakada önemli derece elde etmeyi başarır hale geldi. Bugüne kadar elde ettiğimiz tüm başarıları önce Başkanımız Lütfü Savaş’a borçluyuz. Onun bize sağladığı imkanlardan aldığımız güçle başarılarımıza başarı katmaya devam edeceğiz. Yetenekli sporcularımızla gerçekleştirdiğimiz etkili antrenmanlarla zirve hedefimizi de sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.HBB Atletizm Takımı Antrenörü Senem Ölçer ve takım sorumlusu Abdulhalim Şenol da Başkan Savaş’a takımın başarılarına sağladığı katkılardan ve sunduğu olanaklardan dolayı teşekkür ettiler.
 
HBB, SPORUN HER DALINDA ZİRVENİN PEŞİNDE‏ haberi 09 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle