HİZMET İSTİŞARE TOPLANTILARI ARSUZ DA

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, hizmetleriyle hemşehrilerinin sorunlarına &ccedil;&ouml;z&uuml;m getirmeye ve belediyecilik kapsamına giren talepleri &ccedil;&ouml;z&uuml;m odaklı g&ouml;r&uuml;şmelerle karşılamaya Arsuz&rsquo;da ger&ccedil;ekleştirdiği mahalle toplantıları ile devam etti.</strong>
HİZMET İSTİŞARE TOPLANTILARI ARSUZ DA
Sırasıyla Kaleköy, Işıklı, Tatarlı, Konacık, Tülek, Haymaseki, Avcılarsuyu, Arpagedik ve Hüyük mahallelerinde toplantılar gerçekleştiren Başkan Savaş, hemşehrilerinin büyük ilgisi ve sıcak teveccühüyle karşılandı. Bugüne dek yıllarca ihmal edilmiş Hatay genelindeki mahalleler gibi Arsuz mahallelerinin de aynı kaderi paylaştığına dikkat çeken Başkan Savaş, belediyecilik namına neredeyse hiçbir hizmet getirilmemiş mahalleleri yeni baştan hizmetle tanıştırdıklarını kaydetti. Başkan Savaş, belediyeciliğin temelini oluşturan altyapı ve üstyapı hizmetlerinin öncelikli olanlarından başlanarak peyderpey gerçekleştirilen projeler ile Hatay’ın genel anlamda kalkınması için büyük bir çaba sarf ettiklerini ifade etti.Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak 15 ilçenin her mahallesinde eşit, kaliteli ve kalıcı hizmetler sunmanın derdinde olduklarının altını çizen Başkan Savaş, bu anlamda nüfusu itibariyle daha yoğunlukta olan ve kullanımı itibariyle önem arz eden noktalar öncelikli olmak kaydıyla il geneline hizmetler sunduklarını söyledi. Arsuzluların seçildiği günden bu yana ortaya koyduğu hizmet performansıyla “Gönüllerin Başkanı” olarak nitelediği Savaş, gerek içme suyu, altyapı anlamında gerek yollar ve sosyal tesisleşme çerçevesinde ortaya koyduğu çalışmalarla hemşehrilerinden tam not aldı.Gerçekleşen toplantılarda su fiyatlarıyla ilgili olarak Ak Partili meclis üyelerini Başkan Savaş’a şikayet eden vatandaşlar, Kasım Ayı’nda gerçekleştirilecek HATSU Genel Kurulu’nda kademesiz olarak suyun maliyetine verilmesi noktasında Başkan Savaş’ın destekçisi olduklarını ifade ettiler. Başkan Savaş’ın bir doktor olarak temiz ve sağlıklı suyu hemşehrilerine sunma noktasındaki hassasiyetini iyi bildiklerini belirten Arsuzlular, bu bağlamda Başkan Savaş’ın bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerinin hayrına olacak çabalar içinde olacağına yürekten inandıklarını vurguladılar. Hemşehrilerinin büyük ilgisi ve samimi teveccühü altında gerçekleşen toplantılar esnasında Başkan Savaş, Uluçınar-Konacık arasında asfaltı tamamlanan yolun yağmur suyu tahliye kanallarının yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. 
HİZMET İSTİŞARE TOPLANTILARI ARSUZ DA haberi 26 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle