HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında, Hatay ve ilçelerinde yeni doğum yapmış dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelere, içersinde biberon, bebek bezi, emzik gibi yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyabileceği çeşitli malzemelerden oluşan on bir parçalık “zıbın seti” hediye ediliyor.
HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ
Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı görevlileri tarafından, Belen-Bakras’ta bulunan Cakalı  Mahallesi’nde ikamet eden Rüstem-Songül Doğan çiftinin 1.5 aylık olan Murat bebeğini evinde ziyaret etti. Ayrıca aynı aileden olan Neslihan Doğan’ın 2 ay sonra hayata gözlerini açacak olan kız bebeğini de ziyaret eden Sosyal ve Kültür Daire Başkanlığı görevlileri, “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında hazırlanan zıbın setini Doğan ailesine hediye etti. Doğan ailesi, Büyükşehir Belediyesinin yeni doğum yapmış dar gelirli ailelere yardım amaçlı hayata geçirdikleri bu proje için Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a sonsuz teşekkürlerini iletti. 
HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ haberi 20 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2080 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle