İki Şampiyon Birarada

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">Şampiyon Galatasaray&#39;ın takım kaptanı ve golc&uuml; futbolcusu Sel&ccedil;uk İnan, başarılı bir sezonun ardından lig arasındaki boşluğu değerlendirmek ve ailesiyle hasret gidermek i&ccedil;in geldiği Arsuz&#39;da, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha&#39;yı da makamında ziyaret etti.</span>
İki Şampiyon Birarada

Türkiye’nin, tüm Galatasaraylılar’ın ve hangi takımın taraftarı olursa olsun bütün Arsuzlular’ın gururu, Galatasaray’a 4. yıldızı takan takımın kaptanı ve golcü futbolcusu Selçuk İnan’ı ağırladım. Karakterinde, sporculuğunun temelinde yatan dürüstlüğünde ve başarısının altyapısında Arsuzlu olmasının büyük bir payı var. Daha çok genç, inşallah uzun sürecek spor hayatında ilçemizi ve Türk Futbolu’nu en iyi şekilde temsil etmeye devam edecek. Biz onunla gurur duyuyoruz ve duymaya da devam edeceğiz. Futbolda oldukça verimli bir toprak olan ilçemizden böyle bir futbolcunun yetişmesinden dolayı gururluyuz.Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'yı ilk kez ziyaret ettiğini söyleyen başarılı sporcu Selçuk İnan da, samimi tavırları ile dikkat çekerken, kabulden dolayı Başkan Culha'ya teşekkür etti ve uzun zamandır yaz mevsiminde Arsuz'da bulunmadığını dile getirerek, aşırı sıcaklardan dert yandı.

İki Şampiyon Birarada haberi 05 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1495 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle