İSKENDERUN BELEDİYESİ MECLİSİ TOPLANTISI

 İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, ''Ramazan'da önceden yardıma muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulunduk'' dedi.
İSKENDERUN BELEDİYESİ MECLİSİ TOPLANTISI
İskenderun Belediyesi Meclisi toplantısı, Belediye Başkanı Yusuf Civelek'in başkanlığında Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
     Civelek, konuşmasında, ramazanda önceden yardıma muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulunduklarını belirterek, halka hizmet için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.
 

     Toplantıda, belediye bünyesindeki otopark ve sosyal tesislerin işletilmesi için, kurum içi işletme kurulabilmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki madde, İskenderun Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (MOBESE) kurulması yapım işi kapsamında İskenderun Telekom Müdürlüğü ile Belediye arasında protokol imzalanması için Belediye Başkanlığına yetki verilmesi ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğü teklifi maddesi ve 3 adet çift kabin kamyonet alınması ile ilgili Ulaşım Müdürlüğü Teklifi maddesi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, İmar Komisyonu raporları da görüşüldü.
     Meclis bir sonraki toplantısını 9 Ağustos Salı günü gerçekleştirecek.