KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ HEYETİ’NDEN SAVAŞ’A ZİYARET

Sağlık Bakanlığı’nın 'Sağlıkta Dönüşüm' politikası kapsamında oluşturulan Kamu Hastaneler Birlikleri illerde resmi olarak göreve başladı.

KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ HEYETİ’NDEN SAVAŞ’A ZİYARET

Bu kapsamda ilimizde yeni oluşturulan Hatay Kamu Hastaneleri Birliği’nin Genel Sekreteri Dr.Ömer Akın ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Genel Sekreter Dr.Ömer Akın’ın yanı sıra Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr.Ahmet Necip Çiftler, İdari Hizmetler Başkanı Dr.Ali Pekmezci, Mali Hizmetler Başkanı Dr.Mahmut Bayrakçıoğlu katılım gösterdi.

Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Ömer Akın, Sağlık Bakanlığı’nın “Sağlıkta Dönüşüm” politikası kapsamında yeni oluşturulan ve 2 Kasım 2012 itibariyle resmi olarak yürürlüğe giren birliğin teşkilat yapılanması ve faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Savaş’a bilgiler verdi.

Hatay Kamu Hastaneleri Birliği yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, birlik yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi ve sağlık alanında yürütülecek çalışmalara kurum olarak destek sözü verdi.

Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen nezaket ziyaretinin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, konuk heyetle günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.