MKÜ AZERBAYCANDA TANITILDI

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:12px">MK&Uuml; Makedonya&rsquo;dan sonra Azerbaycan&rsquo;da da tanıtıldı</span>
MKÜ AZERBAYCANDA TANITILDI
Mustafa Kemal Üniversitesi, Kafkas Üniversiteler Birliği (KÜNİB)’in Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlediği Üniversite Tanıtım Günleri Fuarına katıldı. 31 üniversitenin boy gösterdiği fuarda yaklaşık 2 bin öğrenci merak ettikleri sorulara cevap aradı.Mustafa Kemal Üniversitesi’ni; Rektör Prof. Dr. Hasan Kaya, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yusuf Önlen, Prof. Dr. Veysel Eren, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nizami Duran ve Okutman Ömer Faruk Kadan’ın temsil ettiği fuarda üniversite rektörleri, çok sayıda akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tanıtım çalışması yürüttü. Türkiye’nin eğitim için çok cazip bir ülke olarak görüldüğü Azerbaycan’da KÜNİB Eğitim Fuarları vesilesiyle lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim görmek isteyen öğrenciler, MKÜ’ye davet edildi.Fuarda MKÜ yetkilileri tarafından katılımcılara Üniversite ve Hatay ili hakkında bilgiler verilerek tanıtıcı broşürler dağıtıldı. Bir uluslararasılaşma projesi olarak tanımlanan KÜNİB Eğitim Fuarlarının bu yılki ilk ayağı geçtiğimiz ay Üsküp'te düzenlenmişti. Gelecek toplantıların Kafkasya ve Avrupa coğrafyasının yeni bölgelerinde düzenlenmesi planlanan KÜNİB Eğitim Fuarları, Üniversitelerimizin küresel eğitim sektöründeki payını arttırmayı amaçlıyor.
MKÜ AZERBAYCANDA TANITILDI haberi 17 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1790 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle