RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), 11 Ayın Sultanı, rahmet ve bereket Ayı Mübarek Ramazan’ın coşkusunu vatandaşlarına yaşatmak amacıyla il genelinde düzenlediği nitelikli etkinliklerine devam ediyor.
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR‏
HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığının organizesinde 15 Haziran Salı günü Antakya Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen Ramazan eğlencesinde orkestranın çaldığı birbirinden güzel parçalar eşliğinde eğlenen Antakyalılar, yerel sanatçı Burçin Kumru’nun seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.
Ramazan coşkusunun doyasıya yaşandığı gecenin sonuna doğru Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın anlatımıyla HBB’nin il sathına yayılan hizmetlerini ve projelerini led ekrandan izleyen Antakyalılar, Hatay’ın modern bir kent olma yolunda kat ettiği mesafeleri alkış yağmuruna tuttu.Mübarek Ramazan Ayı’nın başlamasıyla birlikte her ilçede kardeşlik sofraları kuran ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek rahmet ve bereket Ayı Ramazan’ın özüne, anlamına uygun yaşanmasına vesile olan Başkan Savaş öncülüğündeki HBB’nin etkinlikleri, mübarek ay boyunca Hatay halkıyla buluşmaya devam edecek.
 
 
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR‏ haberi 16 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle