RESSAM BAHÇECİ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Hatay’ın bir sanat kültür şehri olarak toplumsal gelişimine katkılar sunan ve medeniyetin hoşgörünün farklı renklerin bir arada huzurla yaşadığı toplumumuza yeni eserler üreten bu yolda emek harcayan herkese destek olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş sanatçılarla buluşuyor.
RESSAM BAHÇECİ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ
Hatay’ın sanatsal faaliyetler anlamında öncü bir şehir olma noktasında önemli atılımlar gerçekleştirilmesine ön ayak olan Başkan Savaş, 15 Haziran Çarşamba günü Hatay temalı eserleri, portre çalışmaları ve mitolojik temaları kendine has yorumuyla tuvale döken başarılı ressam Canseven Bahçeci’yi HATMEK’teki çalışma ofisinde ağırlayarak bilgiler aldı.Gerçekleşen ziyarette Ressam Bahçeci, Hatay’ın kültürel sosyal ve sanatsal organizasyonlarla tanıtımına katkı sağlayan, sanatçılara ve sanata gönül veren sanatseverlere sağladığı desteklerden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a kendi yapmış olduğu “Vakıflı Köyü” temalı yağlı boya tablosunu hediye etti ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
RESSAM BAHÇECİ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ haberi 21 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle