SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARI

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatıyla başlatılan yol ve çevre düzenlenme çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekibi tarafından sürdürülüyor. İlçenin Mahalle, Cadde ve Sokaklarının tümüne asfaltlama ve parkeleme çalışmalarının da devam ettirildiği bildirildi.  
SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARI
Samandağ Belediyesi; Çevre düzenlenme ve boş alanların temizliğiyle birlikte birçok alanda Samandağlılara hizmet vermeye devam ediyor. Atatürk Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi parkeleme çalışmaları, Cumhuriyet Mahallesi İlköğretim okulu civarı yol asfaltlaması, Tomruksuyu Mahallesi ana yol asfaltlaması, Kurtderesi Mahallesinden Mağaracık Mahalllesine kadar kaldırım çalışmaları, Yeni Mahalle Nazım Hikmet Ran Caddesi asfaltlama çalışmaları bitirilerek hizmete açıldı. Kent görünümü önemsenerek Samandağ Merkezi ve civarlarda bulvar oluşturuldu. Bulvarlar ağaçlandırılarak renga renk çiçeklendirildi.Samandağ Belediyesi tüm Mahalle Cadde ve Sokaklara yaptığı hummalı çalışmalar, Deniz sitesinden Çevlik sahiline uzanan yol ve kaldırım parkeleme çalışmaları devam ediyor. Yapılan çalışmanın ise bitme aşamasına geldiği bildirildi.Deniz sitesinden Çevlik sahiline uzanan yol ve parkeleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Nehir; gerçekleştirilecek olan yeni yolun bir an evvel bitirilmesi için talimat verdi. Başkan Mithat Nehir; açıklamasının devamında şöyle dedi;  “kentleşmeye dönük alt ve üst yapı çalışmaları hızlandırarak devam ettireceğiz. Yaz sezonunun yakın bir zamanda başlayacak olması Deniz sitesinden Çevlik sahiline uzanan yolun, trafik akışının sağlıklı olması açısından önemli bir boyut kazandıracaktır.Vatandaşımıza ve ilçemize gelecek yerli, yabancı turistlere kaliteyi yükseltmeye çalışıyoruz. Bununla ilgili çevre temizliği ve düzenlemesi ile birlikte yollar yaptık. Samandağ turizm bölgesi olduğunun bilincindeyiz. Bu anlamda turizmin gelişimine katkı sunacak çalışmaları en üst düzeyde tutarak sürdürmeye devam edeceğiz.
SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARI haberi 19 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6460 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle