SOSYAL MARKET HASSA’DA HİZMETE GİRDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) ‘Tüketen Değil Üreten ve Paylaşan Toplum’ olma yolunda attığı adımlar temelinde hayata geçirdiği projelerin somut karşılığı olan Sosyal Marketlerin 12’ncisi Hassa’da açıldı.
SOSYAL MARKET HASSA’DA HİZMETE GİRDİ
Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşımızın kabul günü olan 12 Mart'ta gerçekleşen açılışa, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP Hassa İlçe Başkanı Haydar Ergüneş, CHP Hassa Kadın Kolları Başkanı Gülbin Üte, mahalle muhtarları ve çok sayıda Hassalı vatandaş katılım gösterdi.Hassalı hemşehrilerinin yoğun ilgisi ve sevgi seliyle karşılanan ve Hatay’ın gönül insanı yakıştırmalarıyla ağırlanan Başkan Savaş’a, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Büşra isimli minik bir kız çocuğu, İstiklal Marşımızın on kıtasını ezbere okuyarak tatlı bir sürpriz yaptı. Büşra’nın bu jesti karşısında kayıtsız kalmayan Başkan Savaş, minik çocuğa ve ailesine çeşitli hediyeler takdim etti. Hataylı ihtiyaç sahibi vatandaşlara giyim, ev eşyası, okul malzemeleri ve daha birçok konuda yardımlarda bulunan sosyal marketlerin Hassa’daki şubesinin açılışını gerçekleştiren Başkan Savaş, “Hayırlı bir iş için hayırlı bir günde Hassa’da bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Milli şairimiz Mehmet Akif, hiçbir karşılık beklemeden bu millete ebedi bir eser bıraktı. Biz de yaptığımız hayırları karşılık beklemeden yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Hatay’daki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak için açtığımız bu marketlerde çok yakın zamanda kuru gıda ve ekmek yardımında da bulunacağız. Hiçbir karşılık beklemeden sadece Allah rızası için 12 sosyal marketimizin tamamında 12 ay boyunca hizmetkerimiz devam edecek. Bu sosyal marketimizin Hassa’ya hayırlı olmasını diliyor ve buraya kadar gelerek bizi onurlandıran hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Sosyal marketin açılışının ardından CHP Hassa İlçe Binası’nı gezen Başkan Savaş, partililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
SOSYAL MARKET HASSA’DA HİZMETE GİRDİ haberi 14 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Hassa muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  5055 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle