SU TAŞKINI HABERİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Samandağ Belediyesi olarak Yerel basının önemini ve bu görevi sürdürürken yaşadığı zorlukları iyi biliyoruz. Yerel basında haberleri düzenli olarak takip ediyor vatandaşın nabzını tuttuğu için yerel basınımıza teşekkür ediyoruz. 
SU TAŞKINI HABERİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI
Samandağ belediyesi olarak   görev ve sorunluluğu kapsamında bizlere ulaşan her ihbarı  değerlendiriyoruz. Görev ve sorumluluğumuzda olmamasına rağmen (Hatsu ve büyükşehir’in sorunluluğunda olan) bazı şikayetleri değerlendiriyoruz. Samandağ Belediyesi Fen işleri Müdürü Mehmet Ali Bulut Yerel basında  bazı gazetelerde yer alan “Mahalleli Çözüm Bekliyor”,”Tekebaşı ‘nın taşkın sorunu 5 yıldır çözümsüz” başlıklı haberler  ile ilgili açıklamada bulundu.Samandağ Fen işleri müdürü M.Ali Bulut:”319 sokaktaki yağmur suyunun birikmesi  sonucu oluşan mağduriyetlerle ilgili belediyemize şifaen bir ihbar yapılmıştır.Kurumumuz personelince yerine gidilmiş olup ,yapılan inceleme sonucunda yıllarca su gideri olarak kullanılan su arkının iki komşunun inadı sonucu kapatıldığı tespit edilmiştir. Personelimiz ilgili vatandaşlarla görüşmüş olup,yağmur suyu giderinin açılması için ilgilileri ikna edememiştir.  Ayrıca konu ile ilgili görev, yetki ,sorumluluk bakımından yetkili kurum HATSU’dur.Bu durum vatandaşlara söylemeksizin kurumumuz ilhgilenmiştir.”dedi.
 
SU TAŞKINI HABERİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI haberi 14 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1140 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle