TAPU DAĞITIM TÖRENİ

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, vatandaşın refahı için daha kapsamlı yaşam alanları inşa edeceklerini belirtti.
TAPU DAĞITIM TÖRENİ
    
Savaş, Akasya Mahallesi'ndeki tapu dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, 2,5 yıldır devam eden görev süresi içinde daha önce Aksaray mahallesinde 92 kişiye tapu verdiklerini belirterek, İmar Kanunu'nun 18. maddesi gereğince sorunlu arsaların parselasyonunu çözümleyerek 85 vatandaşa daha tapularını dağıttıklarını kaydetti.
     Daha kapsamlı ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmanın gayreti içinde olduklarını belirten Savaş, şöyle devam etti:
 
 
     ''Göreve geldiğimizden bu yana tüm mahalle ve sokaklara çok önemli hizmetler götürdük. Gönül isterdi ki daha geniş, sosyal alanların daha fazla olduğu siteler kuralım. Huzurun ve refahın artması için daha konforlu yapılar inşa etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bazı mahalleler tapularını dağıttık diğer yerlerin de işlemleri devam ediyor. Bugün İmar Kanunu'nun 18. maddesi kapsamında tapu alamaya hak kazanan 85 vatandaşımıza tapularını dağıtıyoruz.''
     Konuşmaların ardından, başkan yardımcıları Faik Selçuk Kızılkaya, Mehmet Çaparali, Serdar Güven, Halil İbrahim Yelkaya ve birçok meclis üyesinin de katıldığı törende 85 kişiye tapuları verildi.
 
TAPU DAĞITIM TÖRENİ haberi 04 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  14190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle