TEÇ-SEN ÜYELERİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Kısa adı TEÇ-SEN olan Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İl Şube Başkanı Hasan Tuncay ve yönetim kurulu üyeleri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyaretinde bulundular.

TEÇ-SEN ÜYELERİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Gerçekleşen ziyarete Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İl Şube Başkanı Hasan Tuncay, İl Şube Sekreteri Murat Varavir, İl Teşkilatlandırma Başkanı Cuma Yaşar, İl Mevzuat İşleri Başkanı Arif Evgi, İl Mali İşler Başkanı Cuma Karagön, İl Eğitim İşleri Başkanı H.İbrahim Arslan ve İl Sosyal İşler Başkanı Sedat Kuş katılım gösterdi.    Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası İl Şube Başkanı Hasan Tuncay yaptığı konuşmada sendikanın siyasi bir teşkilatlanma olmadığını ifade ederek, “Sendikamızda her görüşten arkadaşımız var. Bizim öncelikli hedefimiz eğitimdir. Bizler öğretmen kökenli değiliz. Milli Eğitim Müdürlüklerinde çalışan kişiler olarak bir araya geldik. Böyle bir oluşum daha önce yoktu. Şu an biz tüm ilçelerimizde çalışmalar yaparak 600 kişiye ulaştık. Dernek olarak amacımız eğitim hayatına destek vermek ve Milli Eğitim çalışanlarını tek çatı altında toplamaktır.” dedi.
 
 İl Şube Başkanı Hasan Tuncay, Başkan Savaş’a şehrimize, eğitime ve eğitim kurumlarına yapmış olduğu hizmet ve katkılardan dolayı da teşekkür etti.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş,  “Eğitimde gönül birliğimiz var. Görev süremiz içerisinde eğitime ve eğitim kurumlarına destek verdik ve bu desteğimiz artarak devam edecektir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğine yönelik yaptığımız her türlü yatırımdan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi. Başkan Savaş yaptığı konuşmada, 4 yıllık görev süresi içinde büyük bir hizmet atağı gerçekleştirdiklerini dile getirerek, “Biz toplumsal şifa dağıtıyoruz. Antakya Belediyesi Semt Pazarı Kompleksini hizmete açarak memleketimize çok önemli bir tesis kazandırdık. Bu tesis, pazarcı esnafımıza, kadınlarımıza, sanatçılarımıza ve sizler gibi çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının hizmetindedir.” dedi. Konukları ile ziyaret anısına fotoğraf çekilen Başkan Savaş, Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası’na çalışmalarında başarılar diledi.