TENİS DOSTLUK TURNUVASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) organize ettiği ve kardeş belediyeler arasında düzenlenen tenis turnuvaları, birlikteliğe ve dostluğa dair oluşturduğu örnekle sporda centilmenliğin pekişmesine dair güzel bir örnek olarak dikkat çekiyor. Spor faaliyetlerinin il genelinde yayılması için özel çalışmalar gerçekleştiren ve bu bağlamda dostluk turnuvaları düzenleyen HBB, 8 Mayıs Pazar günü Arsuz River Club Spor Tesislerinde Seyhan Belediyesi ile Tenis Dostluk Turnuvası düzenledi.
TENİS DOSTLUK TURNUVASI
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya verdiği ehemmiyet doğrultusunda Hatay'ın sporun bütün dallarında elde ettiği başarılar, ülke gündeminde yer alarak kentin tanıtımına katkılar sunuyor. 8- 14 yaş arası 80 sporcunun ve Seyhan Belediyesi ile Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin katıldığı turnuvada dereceye giren öğrencilere Başkan Savaş adına, HBB 2. Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli ve HBB Arsuz Sorumlusu Edip Kaynar madalya ve plaket takdim etti.Sporcuların kaynaşması ve kardeşlik ortamının sağlanması için düzenlenen turnuva sonrasında alanda bulunan kadınlara anneler günü münasebetiyle çiçekler, çocuklara da boyama kitapları ile diş fırçası ve diş macunu hediyeleri takdim edildi.
TENİS DOSTLUK TURNUVASI haberi 11 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle