TSM KOROSU’NDAN ÜCRETSİZ MÜZİK ŞÖLENİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), kültürün ve sanatın insanlar üzerindeki olumlu ve geliştirici niteliklerinin farkındalığıyla, günlük yaşama renk katan ve farklı bakış açıları kazandıran sosyal etkinliklerle vatandaşları kucaklamaya devam ediyor.
TSM KOROSU’NDAN ÜCRETSİZ MÜZİK ŞÖLENİ
HBB, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Türk Sanat Müziği(TSM) Korosu ile Hataylılara keyifli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.
Şef O. Şükrü Bezirci yönetimindeki HBB TSM Korosu, 3 Mart Perşembe günü Hatay Kültür Merkezi’nde 19.30- 23.00 saatleri arasında sevilen eserleri seslendirerek vatandaşlara unutulmayacak bir resital sunacak.  Birbirinden değerli ezgileri yetenekli seslerle birleştiren ve kültürümüzü yansıtan nağmelerle önemli bir görev üstlenen HBB TSM Korosu, hazırladığı eşsiz dinletiyle Hataylıları ücretsiz müzik şöleni ile mutlu edecek.
 
TSM KOROSU’NDAN ÜCRETSİZ MÜZİK ŞÖLENİ haberi 01 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle