ÜZÜMDALI DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Üzümdalı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

ÜZÜMDALI DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Ziyarette konuşan Üzümdalı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Şahin, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, Başkan Savaş’ın hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Şehrimizde 4 yıldan bu yana yürüttüğümüz alt yapı, üst yapı, tarihi restorasyon, yeşil alan ve çevre düzenlemeleri ile güzel görünüme kavuşturmak amacıyla sizlerin ilgisi ve hayır dualarıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.
Geçmişiyle, medeniyet birikimiyle övündüğümüz şehrimizi gerçekleştirilen hizmetlerle geleceğe hazırlıyoruz. Birliktelik kültürünü, birlikte başarma ve kentimize sahip çıkma kültürünü tüm şehrimize yayma ve oluşturma adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Derneklerimizin hizmetlerimizi gerçekleştirirken bizlere omuz vermesi, manevi destek sağlaması bizler ve memleketimiz için moral ve motivasyon kaynağıdır.” dedi.