ZABITA EKİPLERİ KALDIRIM İŞGALLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kent genelinde yürüttüğü denetim faaliyetleri kapsamında kaldırım işgallerine göz açtırmıyor.

ZABITA EKİPLERİ KALDIRIM İŞGALLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

Kaldırım işgali yaparak hem yayaları tehlikeye atan hem de görüntü kirliliğine yol açan işletmelere Zabıta ekipleri müdahale etti. Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan müdahale ile kaldırım üzerinde bulunan mallarını esnaf dükkânına geri koydu.

Zabıta ekipleri, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddelerdeki kaldırım ve yaya yollarını işgal eden esnafa yönelik denetim düzenledi. Kentte bulunan iş yerlerinin dükkân önleri ve kaldırımları işgal ederek kendi malzemelerini koymasından rahatsız olan vatandaşlar durumu belediyeye şikâyet etti. Vatandaşlardan gelen yazılı ve sözlü şikâyetleri değerlendiren Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentte denetim çalışması gerçekleştirdi. Cumhuriyet, Tayfur Sökmen, M.Kafadar caddelerinde yapılan denetimlerde Zabıta ekipleri, kaldırım ihlalinde bulunan işyerlerine denetimlerde bulundu.