Fahri Bilim Doktoru” Unvanı Takdimi

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">Hatay Vali vekili H. Volkan K&Ouml;KSAL&rsquo;ın, Mustafa Kemal &Uuml;niversitesi Rekt&ouml;r&uuml; Prof. Dr. Hasan KAYA&rsquo;nın, Rekt&ouml;r Yardımcılarının, kurum m&uuml;d&uuml;rlerinin, iş adamlarının, &ouml;ğretim elemanlarının, &ouml;ğrencilerin ve misafirlerin katılımıyla Mustafa Kemal &Uuml;niversitesi Senatosu tarafından Araştırmacı-Yazar Mehmet TEKİN&rsquo;e &uuml;lkemizin ve Hatay ilinin k&uuml;lt&uuml;rel değerlerine yaptığı se&ccedil;kin hizmet ve katkılardan dolayı c&uuml;bbe giydirilerek&nbsp;&ldquo;Fahri Bilim Doktoru&rdquo; unvanı takdim edildi.</span>
Fahri Bilim Doktoru” Unvanı Takdimi
Rektör Prof. Dr. Hasan KAYA konuşmasında geçmişi iyi kavrayan, "bugünü iyi değerlendiren ve geleceği iyi okuyan Araştırmacı-Yazar Mehmet TEKİN'in" tarihimizi, tarihi eserlerimizi, kültürel değerlerimizi araştırarak bunların gün ışığına çıkmasına katkı sağlayan ve yaptığı titiz çalışmalar sonucunda ortaya koyduğu çok sayıda eserle toplumumuza değerli hizmetlerde bulunan örnek bir şahsiyet olduğunu vurguladı.Öyle ki Mehmet Tekin’in ismi telaffuz edildiğinde; aklımıza bilim, eğitim ve sanat alanlarındaki çalışmalarıyla Hatay’a adanmış bir ömür gelmektedir diyen Rektör Kaya, “Mehmet Tekin'in,  hayat hikâyesini kendi diliyle belgesel tadında anlatacağını törene katılanlara adeta bilimin ve bilgeliğin yolunu açacağını belirtmek isterim” dedi.
Fahri Bilim Doktoru” Unvanı Takdimi haberi 01 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle